Katalognr.: 200
Et par rikt utskårede og malte bogtrær med fuglehoder, 1700 tallet. Skader på hodene. Proveniens: Fra en av Sandnesgårdene i Drangedal.
Prisantydning: ( 3000 - 3500)
Solgt for: 2800