Katalognr.: 110

KALLSTENIUS, GOTTFRID (1861-1943, svensk): Aftenstemning 1905, opl, 43x64 cm. Sign. og datert ntv.

Prisantydning: ( 4000 - 6000)

Solgt for: 2500