Katalognr.: 110
KALLSTENIUS, GOTTFRID (1861-1943, svensk): Aftenstemning 1905, opl, 43x64 cm. Sign. og datert ntv.
Prisantydning: ( 4000 - 6000)
Solgt for: 2500