Katalognr.: 54
Nora Gulbrandsen: Mokkaservise best. av 6 kopper m/skåler og asjetter, kanne (H: 18 cm.) og fløtesett m/brett. Dek. i sort og gull. Sign. N.G. Fra 1935. Modell 2217. Stempel 1930-45.
Solgt for: 2600