Katalognr.: 99
FRITZVOLD, REIDAR (1920-1998): Tidlig morgen, Setesdal -80, lito. 158/200, 30x40 cm. Sign. og datert nth. Tittel ntv. Misfarging i underkant.
Solgt for: 300