Katalognr.: 183
Utskåret tine med eierinitialer og dat. 1799 under, fra Rauland. Iflg. Rikard Berge laget av Jon Torgeirsson. L: 23 cm. Proveniens: R. Berges samling.
Solgt for: 1600