Katalognr.: 431
Bibel. Frederichs den II. befalning. Kiøbenhaffn 1589. Skinninnbundet og rikt beslått med messingbeslag. Slitasje, særlig i start og slutt. Mangler det meste av tittelbladet.
Prisantydning: ( 15000 - 20000)
Solgt for: 20000