Katalognr.: 334
Rikt utskåret slirekniv, blad stemplet Drevelin & Larsen. L: kniv 20,5 cm. Ant uoriginal slire, hakk på bladet.
Prisantydning: ( 2500 - 3000)
Solgt for: 6500