Katalognr.: 337
Rikt utskåret krutthorn med bl.a. runelignende bokstaver og figurer med tekst. Datert 1723, L: 23 cm. En sprekk.
Litt.: Per Terje Norheim : Krutthorn. Avbildet på side 51.
Prisantydning: ( 20000 - 30000)
Solgt for: 52000