Katalognr.: 337

Rikt utskåret krutthorn med bl.a. runelignende bokstaver og figurer med tekst. Datert 1723, L: 23 cm. En sprekk. Litt.: Per Terje Norheim : Krutthorn. Avbildet på side 51.

Prisantydning: ( 20000 - 30000)

Solgt for: 52000