Katalognr.: 297
Auksjon: 07.12.2019

Beger i sølv med lauv, Hanseatertype. Johan Salomon Hind - Bergen 1766-1817. Fullstemplet 1798, H: 9,5 cm. Mangler et lauv og liten rep.

Solgt for: 4600