Katalognr.: 67
Auksjon: 31.08.2019
Stettbolle dekorert med "National" dekor, D: 26 cm. Egersund 1901-25, ustemplet. Noe krakelert.
Prisantydning: ( 2500 - 3000)
Solgt for: 3600