Katalognr.: 478
Auksjon: 15.06.2019
Et par rikt utskårede løvekrus, 17/1800 t. H: 24 cm. Noen ulikheter, et par små skader/rep. Proveniens: N. Schiøtt - Vatnelia.
Prisantydning: ( 10000 - )
Solgt for: 12000