Katalognr.: 478
Auksjon: 15.06.2019

Et par rikt utskårede løvekrus, 17/1800 t. H: 24 cm. Noen ulikheter, et par små skader/rep. Proveniens: N. Schiøtt - Vatnelia.

Prisantydning: ( 10000 - )

Solgt for: 12000