Katalognr.: 157
Auksjon: 15.06.2019
WIDERBERG, FRANS(1934-2017): "Himmelvandrere" 1983, tretrykk/etsning 50/50. 80x60 cm., sign. ntv.
Prisantydning: ( 6000 - 8000)
Solgt for: 5000