Katalognr.: 157
Auksjon: 15.06.2019

WIDERBERG, FRANS(1934-2017): "Himmelvandrere" 1983, tretrykk/etsning 50/50. 80x60 cm., sign. ntv.

Prisantydning: ( 6000 - 8000)

Solgt for: 5000