Katalognr.: 125
Auksjon: 11.05.2019
HOLTER, KARL JOHAN (1870-1960): Dameportrett, opl. 54x46 cm., usignert. Ramme med skader, krakelert. Proveniens: Arkitekt Carl Michaelsen.