Katalognr.: 103
Auksjon: 16.03.2019

DAHL, JOHAN CHRISTIAN(1788-1857) TILSKREVET: Skipsforlis, opl.(limt på plate). 24x34 cm., usignert. Slitt. Brev fra Pola Gauguin datert 1942 med tekst: ....er det min mening at det efter al sansynlighet skyldes I. C. Dahl. motivet er velkjent i Dahls produksjon.....".

Prisantydning: ( 7000 - 8000)

Solgt for: 17000