Katalognr.: 143
Auksjon: 08.12.2018
SCHIERTZ, FRANTZ WILHELM(1813-1887) angivelig: Landskap med mennesker, Dresden 29. May 1849. Blandingsteknikk på plate, 24x34 cm. Sign. nth.
Proveniens: Kjøpt på auksjon i Kragerø etter Römer av Johan Tidemand Ruud, ca. 1905.