Katalognr.: 434
Auksjon: 08.12.2018

Dør med rosemalt og utskåret fylling, Telemark første halvdel av 1800 t. H: 144 cm., et par rep. Proveniens: Rikard Berges samling.

Prisantydning: ( 20000 - )

Solgt for: 35000