Katalognr.: 328
Auksjon: 08.12.2018
Rikt utskårede hjørneskap(Orkdalsskap), signert M. I. Dørdal. 1900 t., H: 236 cm.
Prisantydning: ( 2500 - 3000)
Solgt for: 2800