Katalognr.: 163
Auksjon: 08.12.2018
WERENSKIOLD, SOPHIE(1849-1929) ANT.: "Hertugen av Monmourth", opl. Lapp med tekst: "Kopi etter en gammel mester i Pinakoteket i Munchen, malet i 1870-aarene av fru Sophie Werenskiold." 65x55 cm., usignert. Noe krakelert og et par avskallinger.
Prisantydning: ( 7000 - 8000)