Katalognr.: 313
Auksjon: 20.10.2018
Trehvitt utskåret hjørnehengeskap, 1700 tallet. H: 109 cm., en list med skade/mangler.
Prisantydning: ( 6000 - 8000)
Solgt for: 5000