Katalognr.: 450
Auksjon: 20.10.2018
Rosemalt hengeskap med eierinitialer og dat. 1847, malt også på sidene. Utskåret innredning med sekundær maling. H: 95 cm. B: 71 cm. Liten limt del, mangler spir.
Prisantydning: ( 10000 - 15000)
Solgt for: 28000