Katalognr.: 606
Auksjon: 16.06.2018
Utskåret trehvit hengeskap, 1700 tallet. H: 80 cm. Proveniens: Antikvitetshandler Bjørn Smiths samling.
Prisantydning: ( 6500 - 7000)