Katalognr.: 115
Auksjon: 31.08.2019

HEIBERG, JEAN(1884-1976): Akt 27, opl. 99x80 cm., sign. nth. Proveniens: Solgt fra Jean Heibergs dødsbo 1997.

Prisantydning: ( 5500 - 6000)

Solgt for: 4500