Katalognr.: 358
Auksjon: 16.06.2018

LINAAE, PAUL(1791-1866): "Tinnfos i Telemarken" ca. 1840, akvarell. 29x34 cm., usignert.

Prisantydning: ( 8000 - 10000)

Solgt for: 4000