Katalognr.: 358
Auksjon: 16.06.2018
LINAAE, PAUL(1791-1866): "Tinnfos i Telemarken" ca. 1840, akvarell. 29x34 cm., usignert.
Prisantydning: ( 8000 - 10000)
Solgt for: 4000