Katalognr.: 178
Auksjon: 07.04.2018
WEIDEMANN, JACOB(1923-2001): Komposisjon, akvarell 1999. 15x15 cm., sign. nth. Dedikasjon.
Prisantydning: ( 3000 - 3500)
Solgt for: 3800