Katalognr.: 159
Auksjon: 10.02.2018

KEMAL, SIRBEGOVIC (f. 1939, bosnisk/fransk): Paysage d'automne -79, radering 32/50, 17x17 cm. Sign. og datert nth.

Solgt for: 225