Katalognr.: 118
Auksjon: 18.03.2017
SINDING, OTTO(1842-1909): Bylandskap 1881, akvarell. 47x63 cm., sign. og dat. Munchen 1881 ntv.
Prisantydning: ( 12000 - 15000)
Solgt for: 10000