Katalognr.: 213
Auksjon: 10.12.2016
Et par rikt utskårede hjørneskap(Orkdalsskap), signert M. I. Dørdal. 1900 t., H: 236 cm.
Prisantydning: ( 8000 - 12000)
Solgt for: 6000