Katalognr.: 236
Auksjon: 29.10.2016
Rikt utskåret krus med dat. 1758, Valdres. H: 24 cm. Hull på lokket, sekundær lokknapp. Proveniens: Lykken familien - Valdres.
Prisantydning: ( 7000 - 8000)
Solgt for: 8500