Katalognr.: 95
Auksjon: 12.12.2015

FJELL, KAI (1907-1989): "Skogduer" -80, Fra Lysaker mot Filipstad. Akvarell, 20x28 cm. Sign. og datert nth. Tittel ntv.

Prisantydning: ( 12000 - 14000)

Solgt for: 10000