Katalognr.: 163
Auksjon: 05.09.2015
TRANA, ALF (1933-1981): Landskap med sol 1971, litho. 248/265. 40x55 cm., sign. nth. Mangler glass.
Prisantydning: ( 300 - 400)
Solgt for: 200