Katalognr.: 92
Auksjon: 05.09.2015
FRITZVOLD, REIDAR: Fjordlandskap -49, opp, 71x89 cm. Sign. og datert nth. Tittel på baksiden.
Prisantydning: ( 15000 - 18000)
Solgt for: 10000