Katalognr.: 115
Auksjon: 13.12.2014
KIHLE, HARALD: "Talleiv målar rid forbi", litho. 110/200. 36x45 cm., sign. og dat. 1996 nth.
Prisantydning: ( 3000 - 3500)
Solgt for: 4000