Katalognr.: 115
Auksjon: 13.12.2014

KIHLE, HARALD: "Talleiv målar rid forbi", litho. 110/200. 36x45 cm., sign. og dat. 1996 nth.

Prisantydning: ( 3000 - 3500)

Solgt for: 4000