Katalognr.: 98
Auksjon: 13.12.2014
BENNETTER, JOHAN JACOB(1822-1904): Kystlandskap med mennesker og båter, datert 13/5 67. Opl., 36x54 cm. Sign. ntv. og dat. nth. Rep.
Prisantydning: ( 20000 - 25000)
Solgt for: 15000