Katalognr.: 72
BILLE, THORBEN VIKING (1852-1876): Landskap med foss 1875, opl. 94x66 cm. Sign. og dat. ntv. Noen avflassinger.
Prisantydning: ( 6000 - 7000)
Solgt for: 3800