Katalognr.: 85
Auksjon: 15.03.2014

NYGAARD, OLAV (f 1938): "Vinter" 1971, opl, 90x140 cm. Sign. og dat. nth.

Prisantydning: ( 2500 - 3500)

Solgt for: 4200