Katalognr.: 68
KIHLE, HARALD (1905-1997): Hverdag 1954, lito prøvetrykk, 44x56 cm. Sign. og datert nth. Tittel og dedikasjon ntv.
Prisantydning: ( 4000 - 6000)
Solgt for: 2800