Katalognr.: 87
Auksjon: 16.03.2013
SELMER, CURT (1913-1978): Ulefjeld, Vindsjå -73, opp, 71x90 cm. Sign. nth. Stedsbestemt og datert på baksiden.
Prisantydning: ( 1000 - 1200)