Katalognr.: 73
Auksjon: 16.03.2013
JOHANNESSEN, ERIK HARRY: Marked 1946, opp, 45x54 cm. Fullsign. og datert nth. Tittel, datering og sign. på baksiden, samt tekst: Mitt første billede siden 1935.
Prisantydning: ( 15000 - )
Solgt for: 8000