Katalognr.: 68
Auksjon: 16.03.2013
FRØYSAA, KNUT (1919-1987): Fiskeskøyte i natten 1973, tresnitt 17/50, 50x60 cm. Fullsign. og datert nth.
Prisantydning: ( 400 - )