Katalognr.: 71
Auksjon: 16.03.2013
HOLM, KJELL LODBERG (1919-1974): Fra Sørlandet, Fevik 1969, opp, 43x113 cm. Fullsign. og datert nth. Stedsbestemt på baksiden.
Solgt for: 1600