Katalognr.: 69

I.C.DAHLs skole: Fjellandskap med foss, opl, 25x36 cm. Usign. Etter I.C.Dahls maleri nr. 201 og s. 97, i M.L.Bangs bokverk om Johan Christian Dahl (1788-1857). Proveniens: Familien Fenger, privat eie, privat eie.

Prisantydning: ( 30000 - 40000)