Katalognr.: 74

ECKERSBERG, JOHAN FREDRIK (1822-1870): Skoglandskap 1868 (noe utyd. datering), opp, 15.5x22 cm. Sign. og datert nth. Liten rep.

Prisantydning: ( 20000 - 25000)