Katalognr.: 41
Teservise dek. m/fugl og fisk i sort og oransje, best. av: 11 kopper m/12 skåler, 12 asjetter, kanne (limt lokk) modell 1830 og sukkerkopp (mangler lokk). Sign. RW Oslo 1927. Stempel 1911-35. Skåler og asjetter ustemplet.
Prisantydning: ( 1000 - 1200)