Katalognr.: 280
Hjerteformet luktevannshus i sølv med forgyllinger, datert 1790. Stemplet FM ant for Friderik Mincke (Arendal 1745-1804), H: 7,5 cm. Sekundær fot.
Prisantydning: ( 3000 - 3500)
Solgt for: 3200