Katalognr.: 220
Rosemalt hengeskap fra Tinn i Telemark, midten av 1800 t. Rikt utskåret krone og utskåret og rosemalt dør. H: 103 cm. B: 88 cm. Liten bit mangler på krone.
Prisantydning: ( 15000 - )
Solgt for: 8000