Katalognr.: 95

KNUT FLATIN (f. 1945): Bortrykkelse -70, opl, 75x62 cm. Sign. og datert nth. Tittel på baksiden. Utstilt Kunstnernes Hus, Oslo 1970.

Solgt for: 3200