Katalognr.: 116

HAALAND, LAURITZ (1855-1938): Marine 1916, opl, 89x149 cm. Fullsign. og datert nth. Liten avskalling i malingen. Noen skader på rammen.

Prisantydning: ( 60000 - 70000)

Solgt for: 45000