Katalognr.: 116
HAALAND, LAURITZ (1855-1938): Marine 1916, opl, 89x149 cm. Fullsign. og datert nth. Liten avskalling i malingen. Noen skader på rammen.
Prisantydning: ( 60000 - 70000)
Solgt for: 45000