Katalognr.: 125

STORM, HALVARD: 3 raderinger: Fra Gamlebyen, Fredrikstad -30 (84/150, 24x37 cm.), Fredriksten set fra Halden -29 (100/150, 24x38 cm.) og Vindebroen i Gamlebyen, Fredrikstad -30 (55/150, 25x39 cm.). Alle fullsign. og datert nth.

Solgt for: 375