Katalognr.: 100

USIGNERT: Helgen med lilje og lam, opl (lerret limt opp på nyere lerret), 66x50 cm. Ang. italiensk 1700 t (bl.a. Nasjonalgalleriet v/O.Dørje-Haug 1944). Krakeleringer/noe rep.

Prisantydning: ( 12000 - )