Katalognr.: 50

ENGELBRECHTSEN, INGVALD (1873-1940): Ved tregrænsen Vestre Slidre 1933, opl, 68x87 cm. Sign. og datert nth. Tittel på baksiden.

Prisantydning: ( 700 - 900)